Zapraszamy do współpracy z Fundacją Równoważnia!

Równoważnia już od niemal dwóch lat działa aktywnie w Częstochowie, wcześniej jako niezależna grupa inicjatywna, a od sierpnia tego roku – jako Fundacja Równoważnia. Koncentruje się na działaniach dedykowanych kobietom, m.in. aktywizujących je w życiu zawodowym. Na tej płaszczyźnie współpracuje z biznesem, upowszechniając wiedzę o najlepszych praktykach, uwzględniając trendy związane z zarządzaniem różnorodnością i budowaniem równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym pracowników. W ten sposób Równoważnia wspiera przedsiębiorstwa w osiąganiu lepszych wyników i lokalne środowisko kobiet, kreując platformę dialogu pomiędzy nimi a pracodawcami.

W ostatnim czasie zrealizowałyśmy takie projekty jak „Mama wraca do pracy?!”, „Kobieta na relaksie” czy „Równoważnia na okrągło”, zapraszając częstochowskie kobiety do udziału w licznych warsztatach rozwojowych. Jako jeden z owoców projektu „Mama wraca do pracy?!” powstał również raport „Budowanie zaangażowania mam wracających do pracy: wyzwania, zalecenia, baza dobrych praktyk”, upowszechniany przez nas wśród częstochowskich pracodawców.

Naszą misją jest wspieranie kobiet w osiąganiu życiowej równowagi między różnymi sferami swojego życia.

Zespół Fundacji tworzą osoby posiadające wykształcenie, wiedzę i doświadczenie w zakresie psychologii i rozwoju osobistego oraz zarządzania zasobami ludzkimi w organizacjach. Pracownicy Fundacji mają również bogate doświadczenie w zakresie współpracy trzeciego sektora z biznesem, potwierdzone rekomendacjami. W nasze projekty z radością angażujemy wolontariuszy.

Zapraszamy do współpracy!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *