Wiosenne porządki

Wiosenne porządki w domu mamy za sobą, wraz ze wspomnieniem Wielkanocy. Dziś zapraszamy Was do dużo ważniejszego sprzątania.

Ostatnio przeczytałyśmy fantastyczną metaforę na blogu pracowniaedukacji.pl: „wyobraź sobie swój umysł i serce jako wielką szafę, w której przechowujesz przekonania, wartości, emocje, cele i priorytety. Od zawartości jej szuflad zależy, w czym na co dzień chodzisz. Czy to, co w niej trzymasz, jest skrojone na Twoją miarę? Czy to Twój styl? A może zmienił ci się gust? A może wrzuciłeś do niej to, co dyktuje moda, a tak naprawdę marzysz o czymś innym? Niedopasowane wartości, cele i priorytety są jak niedopasowane i źle skrojone ubrania. Życie w nich jest męczące i niewygodne. A jak jest ze starymi i znoszonymi myślami? Chodzenie w nich jest wygodne, ale nie dodają życiu blasku i uroku.”

Czas na wielkie wiosenne porządki – w głowie i sercu. Przejrzyjmy razem zawartość Twojej „szafy”, zajrzyjmy na półki z przekonaniami, wartościami i priorytetami na ten rok. Odświeżymy to, w czym wciąż ci do twarzy (i figury), wyrzucimy to, co jest już tylko pożywką dla moli. Tak abyś wraz z powiewem wiosny poczuła nową energię do realizacji marzeń i życia w zgodzie ze sobą.

Kto porządkuje? Skorzystaj z pomocy zaufanego coacha, którego znasz z warsztatów Równoważni – Oli Zwolińskiej. Ola od początku wspiera uczestniczki naszych warsztatów w projektowaniu zawodowych i prywatnych zmiany w oparciu o psychologię pozytywną, pracę coachingową i elementy treningu rozwoju osobistego.

Jak porządkuje? W trakcie spotkania wykorzystujemy autorskie ćwiczenie „szafa zasobów”, które w mądry sposób przeprowadzi Cię przez przegląd tego, co nagromadziłaś w swojej głowie i sercu. „Wiosenne sprzątanie” to spotkanie indywidualne, trwa ok. półtora godziny. Proponujemy jako termin umowny 14 kwietnia – jeśli ci nie pasuje, na pewno znajdziemy bardziej odpowiedni:)

Za ile porządkuje? Koszt sesji to 120 zł. Uczestniczki innych warsztatów Równoważni mogą liczyć na rabat 10%.

Jak się zapisać na porządkowanie? Skontaktuj się telefonicznie (793 502 365) lub mailowo: zapisy@rownowaznia.org.

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *