Warsztaty w Strefie Rodzica

W nowym roku w Strefie Rodzica ruszamy w nowej formie. Zapraszamy na cykl warsztatów dla rodziców przedszkolaków (i nie tylko!) w temacie przewodnim „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”.

Naszym głównym celem jest wsparcie rodziców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach ze swoimi dziećmi (zwłaszcza tych, które wywołują w rodzicach niepewność lub frustrację). Kierujemy warsztaty do rodziców dzieci przedszkolnych, jednak skorzystają z nich również rodzice „buntujących się” dwulatków lub dzieci wczesnoszkolnych.

Tytuł cyklu nawiązuje do kultowej książki Adele Faber i Elaine Mazlish. W dużej mierze czerpie z jej treści jak i innych książek, o których będziemy rozmawiać na spotkaniach. Zajęcia są prowadzone metodami warsztatowymi – składają się z krótkich wprowadzeń „teoretycznych” i ćwiczeń praktycznych.

Każde spotkanie to:

Kolejne tematy spotkań to:

Warsztaty poprowadzi Ola Zwolińska psycholożka, coach i trener rozwoju osobistego. Ola jest również prezeską naszej Fundacji, a prywatnie – to dumna mama cudownej dwójki dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapraszamy!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *