Maj: Warsztat o „chciejstwie”

Boże spraw, żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce! Macie tak czasem? Zwłaszcza w poniedziałek rano lub w niedzielę wieczorem?

Jeśli tak, zapraszam Was na nasz majowy warsztat o automotywacji – czyli „chciejstwie” właśnie. Jesteśmy maksymalnie zmotywowane, żeby dostarczyć Wam na nim praktyczne narzędzia potrzebne do przeprowadzenia właściwych zmian! Teraz jeszcze Wy znajdźcie w sobie motywację do przyjścia na warsztat i …. koniec z poniedziałkowymi modlitwami o natchnienie z nieba! A jeśli Wam trudno się samym zmotywować – tym bardziej przyjdźcie na warsztat i zobaczcie, jak to zrobić 😉

Warsztat zmienia pogląd na to, co naprawdę nas motywuje i jak możemy wykorzystać tę wiedzę, by pracować mądrzej i bardziej efektywnie. Większość z nas przekonana jest, iż najlepszym sposobem na zmotywowanie siebie oraz innych są pieniądze lub ewentualnie inne materialne nagrody. Notorycznie posługujemy się wobec siebie metodą kija i marchewki, a raczej kija w postaci wiecznych wyrzutów sumienia. A to błąd…
W trakcie warsztatu będziemy uczyć się, jak robić to subtelniej – i skuteczniej.

Inne kluczowe fakty:
Kiedy? 14 maja, godz. 10-13.

Kto? Tym razem warsztat poprowadzi połowa naszego zwyczajowego duetu, Ola Zwolińska. Ola to doświadczona trenerka rozwoju osobistego i certyfikowana coachka. Od początku „Równoważni” prowadzi regularnie nasze kameralne warsztaty, pobudza nas do gorących dyskusji i ciekawych przemyśleń. Inspiruje do pozytywnych zmian.

Za ile? Zgodnie z Waszymi sugestiami, ustałyśmy cenę za udział w warsztacie – 59 zł. Jeśli chcesz dokonać przedpłaty na konto – prosimy o kontakt e-mailowy, w odpowiedzi prześlemy dane do przelewu. Możliwe jest też kupienie biletu przed warsztatem.

Lepsza cena? Oczywiście! Dla tych, którzy zapiszą się na warsztat i dokonają przelewu w trybie „first minute” (do 30 kwietnia) proponujemy specjalną cenę – 39 zł.

Jak? Zapisy oczywiście na zapisy@rownowaznia.org.

Gdzie warsztat? A na warsztat oczywiście zapraszamy do Pracowni Inspiracja (ul. Jasnogórska 55/3).Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *