Szczęśliwa trzynastka w Głosowaniu Vichy

Szczęśliwa trzynastka. Nie mniej, nie więcej, równo trzynaście. Tyle głosów może jeszcze oddać każda i każdy z nas na Równoważnia w konkursie www.poczujswojasile.pl (startujemy w kategorii „Kobiety dla biznesu” jako piąta z listy fundacja) i pomóc nam w walce o grant 20 000 zł. Liczymy na Was! Pamiętajcie też, że liczy się każdy głos, oddany każdego dnia – do 06 marca.

Głosowanie jest proste, głosy oddajemy na stronie internetowej, nie ma potrzeby pobierania żadnej aplikacji. Działa na większości przeglądarek, telefonach, tabletach – każdy głos się liczy na naszą korzyść 🙂 Aby wziąć udział w głosowaniu:

  1. Przejdź na sam dół strony www.poczujswojasile.pl na formularz głosowania.
  2. Wpisz swoje dane, zwracając uwagę na adres mailowy – czasem spacja w e-mailu uniemożliwia poprawne oddanie głosu.
  3. Wybierz organizacje, na które chcesz zagłosować. W kategorii Kobieta dla biznesu wybieramy oczywiście Równoważnia, ale koniecznie zaznacz też organizacje w pozostałych kategoriach.
  4. Zaznacz okienka – zapoznania z regulaminem i zgody na przetwarzanie danych. Okienka „zaznaczone” zmieniają kolor na szary.
  5. Zaznacz okienko „Nie jestem robotem”. System może (ale nie zawsze to robi) poprosić cię o dodatkową weryfikację poprzez zaznaczenie okienek (np z samochodami) na obrazku).

Uwaga! Pomimo tej przydługiej instrukcji 😉, formularz naprawdę nie jest taki groźny, na jaki wygląda. I zwykle, jak się już przejdzie przez niego pierwszy raz, kolejne głosowania są bezbolesne 😉

Na co przeznaczymy wygrane pieniądze? Przede wszystkim na uruchomienie w Częstochowie „Szkoły Od-Rodzenia”, dedykowanej kobietom powracającym do pracy po okresie związanym z wychowaniem dziecka. Warsztaty staną się naturalną pomocą dla kobiet przygotowujących się do powrotu do pracy (jak szkoła rodzenia to w tej chwili standardowy etap przygotowań do przyjęcia na świat dziecka). Drugi z planowanych projektów to „Co robią mamy?”, skierowany do najmłodszych kobiet, nawet w wieku przedszkolnym. Fundacja chce przeciwdziałać tendencji panujących na rynku książek dla dzieci, na którym na ponad 5 tys. książek aż ¼ nie zawiera żadnej postaci żeńskiej! Stąd pomysł na serię warsztatów kierowanych do częstochowskich przedszkoli, w których chcemy pokazać najmłodszym, jak wiele opcji zawodowych w rzeczywistości mają kobiety i jak konsekwentnie potrafiły po nie sięgać w historii.

image001prtscr vichyDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *