Luty: Kopciuszek „rozebrany” – część I

Czy nam się to podoba, czy nie, jakiś czas temu luty został ogłoszony miesiącem miłości. Oczywiście za sprawą walentynkowego święta. Postanowiłyśmy iść z nurtem i z przyjemnością podjęłyśmy temat w „Równoważni”. W lutym zaczęłyśmy rozmowy o miłości!

Jako pretekst do tej rozmowy wybrałyśmy sobie dekompozycję bajki o Kopciuszku. Dlaczego bajki? Bo bajki noszą w sobie prawdę o nas. Zwłaszcza jeśli odwrócimy się od holywoodzkich skrótów i fałszów, a pogrzebiemy głębiej w ich prawdziwym brzmieniu.

Zabawa w odkrywanie ukrytych znaczeń bajki o Kopciuszku wciągnęła nas absolutnie. Na tyle, że przez trzy godziny ledwo dotarłyśmy do połowy bajki, omawiając co powinniśmy, a czego chcemy w relacji i zagłębiając się w dwugłos w naszej głowie macochy i leszczynowego drzewka, w unowocześnionej  bajce „granego” przez dobrą wróżkę.

Tak więc już planujemy kolejne „kopciuszkowe” spotkanie – przecież MUSIMY jeszcze pogadać więcej o pantofelku, tudzież innych butach 🙂

Dziękujemy gorąco Wam, uczestniczkom, za Waszą sobotnią obecność. Za mądre rozmowy. Za uważne i szczere otwieranie się. I za chwile gęstej ciszy! Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Kluczowe fakty:

Kiedy? 20 lutego, godz. 10-13.

Gdzie? Pracownia Inspiracja, ul. Jasnogórska 55m3, Częstochowa.

Kto? Warsztat poprowadziły Karolina Borecka i Ola Zwolińska, doświadczone trenerki rozwoju osobistego i coachki.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *