Równoważnia w konkursie „Siła Kobiet”

Długo wyczekiwane przez nas głosowanie internautów w konkursie Vichy właśnie ruszyło. Na stronie www.poczujswojasile.pl możecie oddać swój głos na naszą organizację (startujemy w kategorii „Kobiety dla biznesu” jako piąta z listy fundacja) i pomóc nam w walce o grant 20 000 zł. Liczymy na Was! Pamiętajcie też, że liczy się każdy głos, oddany każdego dnia – do 20 marca.

Głosowanie jest proste, głosy oddajemy na stronie internetowej, nie ma potrzeby pobierania żadnej aplikacji. Działa na większości przeglądarek, telefonach, tabletach – każdy głos się liczy na naszą korzyść 🙂

Dokładna instrukcja głosowania jest taka:
1. Przejdź na sam dół strony www.poczujswojasile.pl na formularz głosowania.
2. Wpisz swoje dane, zwracając uwagę na adres mailowy (codziennie jeden głos może zostać oddany na jeden adres mailowy).
3. Wybierz organizacje, na które chcesz zagłosować. W kategorii Kobieta dla biznesu wybieramy oczywiście Równoważnia, ale koniecznie zaznacz też organizacje w pozostałych kategoriach.
4. Zaznacz okienka – zapoznania z regulaminem i zgody na przetwarzanie danych. Okienka „zaznaczone” zmieniają kolor na szary.
5. Zaznacz okienko „Nie jestem robotem”. System może (ale nie zawsze to robi) poprosić cię o dodatkową weryfikację poprzez zaznaczenie okienek (np z samochodami) na obrazku).

Kiedy poprawnie oddasz głos, system poinformuje cię „zgłoszenie wysłane”.

Na co przeznaczymy wygrane pieniądze? Przede wszystkim na uruchomienie „Szkoły Od-Rodzenia”, dedykowanej kobietom powracającym do pracy po okresie związanym z wychowaniem dziecka. Warsztaty staną się naturalną pomocą dla kobiet przygotowujących się do powrotu do pracy (jak szkoła rodzenia to w tej chwili standardowy etap przygotowań do przyjęcia na świat dziecka). Drugi z planowanych projektów to „Co robią mamy?”, skierowany do najmłodszych kobiet, nawet w wieku przedszkolnym. Fundacja chce przeciwdziałać tendencji panujących na rynku książek dla dzieci, na którym na ponad 5 tys. książek aż ¼ nie zawiera żadnej postaci żeńskiej! Stąd pomysł na serię warsztatów kierowanych do częstochowskich przedszkoli, w których chcemy pokazać najmłodszym, jak wiele opcji zawodowych w rzeczywistości mają kobiety i jak konsekwentnie potrafiły po nie sięgać w historii.

Tak więc – nie czytaj już więcej, głosuj! 😉Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *