RównoWażna: Mapa marzeń

Zaczyna się Nowy Rok. Jakikolwiek był 2017 – zostawiamy go za sobą. Co nas czeka w 2018? Jeszcze pewnie nie do końca nie wiemy, ale – czas zadbać o swoje marzenia na ten rok, prawda?

Zapraszam Was, bardzo gorąco, na wyjątkowe spotkanie – 24 stycznia, o godzinie 17.00. Do wspólnego marzenia, w kobiecym gronie. Snucie marzeń ma niezwykłą moc. Warto wyjść poza to, co uświadomione, zwłaszcza, gdy znajdujemy się w jakimś trudnym dla siebie punkcie. Zapisanie dotychczas nieuświadomionych obrazów w formie mapy pozwala na uchwycenie naszych emocji i intuicji z nich związanych. Pomaga nakierować motywację do ich realizacji. Naprawdę uaktywnia to, co dobre czeka na nas w najbliższym czasie!

Jak wygląda tworzenie mapy? To bardzo twórczy proces, w czasie którego łączymy się ze swoim sercem i przelewamy na papier, to co tam głęboko siedzi. Próbujemy na kartkach uchwycić obrazy, wśród których chciałybyśmy zobaczyć się w tym roku. Mapa marzeń to kolaż z powycinanych z pism i gazet ilustracji, tytułów, rysunków, które w symboliczny sposób przedstawiają o czym marzysz. Gdy wybierasz je, wycinasz i nalepiasz na swój arkusz, porządkujesz swoje marzenia, koncentrujesz się na nich i sprawiasz, że stają się możliwe do spełnienia. Robią ją ludzie na całym świecie.

Na spotkanie zatem przynieście ze sobą kleje, nożyczki, gazety, wycinanki (im więcej obrazków do wyboru tym lepiej) :), karton grubszy(usztywniony), bloki rysunkowe, brokaty i wszystko co wyobraźnia podpowiada, a chcecie by znalazło się na waszej Mapie Marzeń! 🙂 Proces będzie moderować i czuwać nad jego przebiegiem doświadczona trenerka Fundacji, psycholożka i coachka – Ola Zwolińska.

W Nowym Roku rozpoczynamy spotkania w nowym miejscu. Do swoich gościnnych wnętrz zaprosiła nas Pracownia Wielokropka.

Zgłoszenia na warsztat zbieramy pod adresem zapisy@rownowaznia.org lub przez zgłoszenie na FB. Ilość miejsc jest niestety ograniczona, dlatego proszę upewnij się, że otrzymałaś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Udział w comiesięcznych warsztatach RównoWażna jest bezpłatny.

Jeśli jednak możesz sobie na to pozwolić i chcesz finansowo wesprzeć działalność Równoważni,możesz zrobić to przekazując darowiznę na rzecz Fundacji na konto (darowiznę można odliczyć sobie od podatku!): Raiffeisen Bank 93 1750 0012 0000 0000 3746 3515.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *