Październik: „Krąg Kobiet”

W październiku zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z udziałem naszego ulubionego gościa.

Zapraszamy Was na Krąg Kobiet; do spotkania z innymi kobietami, w różnym miejscu w życiu i w różnym wieku. Spotkania, na którym będziemy wzajemnie wspierać się i wspólnie odkrywać naszą kobiecą duchowość, stopniowo przywracać naszą wewnętrzną równowagę i harmonię.

Będziemy uczyć się kierować intuicją i przeczuciami, radzić sobie z emocjami i troszczyć się o siebie samą. Wrócimy do źródeł naszej kobiecości!

W czasie spotkania będziemy stosować takie narzędzia jak: wizualizacje, ćwiczenia, praca z ciałem, taniec i śpiew. Serdecznie zapraszamy kobiety, które pragną sięgnąć głębiej do swojej kobiecości, czerpać od innych kobiet i dawać od siebie innym kobietom – po to by żyć lepiej, radośniej, świadomiej i w poczuciu spełnienia. Zapraszamy do współtworzenia Kręgu!

Kluczowe fakty:

Kto? Spotkanie poprowadzi Beata Gizler, doświadczona trenerka rozwoju osobistego i psychoterapeutka. Beata gościła już u nas, prowadząc dla nas fantastyczne warsztaty relaksacyjne. Więcej informacji o Beacie znajdziecie na www.gajapsychoterapia.pl.

Gdzie? W Pracowni Inspiracja, ul. Jasnogórska 55/3.

Za ile? Cenę za udział w warsztacie to 59 zł (przy wpłacie w dniu warsztatu).
Lepsza cena? Oczywiście! Dla tych, którzy dokonają przelewu przed warsztatem (tj do 13-10) proponujemy specjalną cenę – 49 zł. Dane do przewu znajdziecie na stronie naszej Fundacji (www.rownowaznia.org).

Jak? Zapisy oczywiście na zapisy@rownowaznia.org.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *