Kobieta na relaksie

W ramach cyklu Kobieta na relaksie po raz pierwszy Równoważnia zaprosiła  do siebie wszystkie Częstochowianki. Wystarczyło wybrać odpowiedni dla siebie warsztat, zgłosić się do udziału w spotkaniu – i poznawać inne niesamowite kobiety, zmieniać siebie i swój świat na lepsze!

W ramach cyklu spotykałyśmy pięciokrotnie. Pierwsze trzy z nich prowadziły liderki naszego projektu, Karolina Borecka i Ola Zwolińska. Były to: Mama na relaksie, „Połówka” na relaksie i Liderka na relaksie. Warsztat twórczy poprowadziła znana i ceniona plastyczka Marta Szkiel, warsztat relaksacyjny – zaprzyjaźniona z Równoważnią terapeutka, Beata Gizler.

Co dały te warsztaty? Energię i pomysł na to, jak mądrze kształtować swoje życiowe ścieżki, żeby dawały radość, zamiast nadmiernego obciążenia. Razem z innymi kobietami w podobnym momencie życia, uczestniczki znalazły pomysły na to, jak kształtować siebie w swoich ważnych życiowych rolach i jak z powodzeniem wdrożyć te pomysły w życie. Odkryły dodatkowe źródła siły, na to, co czują, że jest dla nich ważne – żeby nie brakowało już im czasu i energii na to, co dobre i słuszne.

 

 

 

fio_logo_horyzontal-01                  CRIS ZNACZEK_www_72_rgbramza_logo-01

Program dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Społecznych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *