Mama wraca do pracy?!

Istnieją mamy, które nie mogą doczekać się końca urlopu macierzyńskiego. Wieczorami wysyłają maile do swoich współpracowników i liczą dni, kiedy będą mogły wrócić do pracy.

Istnieją również takie, które nie zamierzają do pracy zawodowej wracać wcale, traktując wychowanie dzieci i dbanie o dom jako swoje powołanie i 100% etatu, jaki mogą i chcą mieć.

Większość mam jest gdzieś między tymi dwoma biegunami. Ty też? Nie jesteś sama! To dla ciebie jest nasz projekt. Zapraszamy Częstochowianki niepracujące z uwagi na pełnione przez siebie role wychowawczo-opiekuńcze (np. na urlopach na urlopach macierzyńskich, wychowawczych lub niepracujące zawodowe, a zajmujące się wychowaniem dzieci lub opieką nad innymi członkami rodziny) do udziału w projekcie Mama do pracy?!. Wystarczy wysłać maila ze swoimi danymi na: zapisy@rownowaznia.org – i zmieniać swoją sytuację zawodowo-rodzinną i swój świat na lepsze!

Udział w projekcie oznacza:

Naszym podstawowym celem jest pomóc mamom „przywrócić formę! Działania w projekcie koncentrują się na podnoszeniu umiejętności umożliwiających powrót na rynek pracy (wtedy kiedy będą gotowe!).  Chcemy także, abyś podejmując decyzję o powrocie do pracy miała poczucie, że nie tylko ty jesteś na to gotowa, ale również twoje otoczenie. I że pracodawca chcą wspierać cię w trudnej i ważnej roli pracującej matki!

I jak zawsze proponując udział w szkoleniach Równoważni, dajemy możliwość bezpłatnego udziału w mądrym spotkaniu z kobietami w dokładniej takiej samej jak twoja sytuacji życiowej. Nasze warsztaty dają energię i pomysł na to, jak mądrze kształtować swoje życiowe ścieżki, żeby dawały radość, zamiast nadmiernego obciążenia. Razem z innymi kobietami w podobnym momencie życia, uczestniczki naszych projektów znajdują pomysły na to, jak kształtować siebie w swoich ważnych życiowych rolach i jak z powodzeniem wdrożyć te pomysły w życie. Odkrywają dodatkowe źródła siły, na to, co czują, że jest dla nich ważne – żeby nie brakowało już im czasu i energii na to, co dobre i słuszne.

 

fio_logo_horyzontal-01CRIS ZNACZEK_www_72_rgbramza_logo-01

Projekt dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *