Czarownica

Po fantastycznym spotkaniu „Życie to nie bajka”, zapraszamy na drugi warsztat z cyklu „Miej głos!”, realizowany we współpracy z Centrum Promocji Młodych. Tym razem będzie to „Czarownica”.

W naszej tradycyjnej kulturze 13 grudnia to wyjątkowo groźna i magiczna pora. Zaczyna się w wigilię św. Łucji i trwa do północy dnia następnego. Jest czasem wzmożonej aktywności czarownic i działania złych mocy. A jako że grudniowe spotkanie z cyklu „Miej głos” wypada 13 grudnia, koniecznie podejmiemy na nim temat czarownic. Poszukamy ich obrazów w sobie, będziemy rozwijać swoją „magiczną” wyobraźnię i szukać pozytywnych „zaklęć” na zimne grudniowe wieczory. I wymieniać się pozytywną kobiecą energią…

Warsztat odbywać się będzie w siedzibie CPM, w godzinach 17-20. Zapraszamy na nie młode kobiety (wiek 15-35), ciekawe kontekstu kulturalnego swojej płci i zainteresowane ciekawymi metodami rozwoju osobistego.


Warsztaty poprowadzi Ola Zwolińska, psycholożka, coachka i trenerka rozwoju osobistego, prezeska Fundacji Równoważnia, skoncentrowanej na rozwoju osobistym kobiet. Również – Matka, Polka, Feministka.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail: zapisy@rownowaznia.org
Prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *