Akademia Rodziny „Bliżej”

Nie próżnowałyśmy tego lata, m.in. wspierałyśmy działania częstochowskiego kolektywu Mamuśki z Częstochowy, z którymi spotkałyśmy się kilka miesięcy temu w rakowskim klubie mieszkańca. „Mamuśki”, dzięki środkom pozyskanym ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizują  projekt Akademii Rodziny „Bliżej”, w ramach którego prowadzić będziemy nowe warsztaty dla częstochowskich rodziców.

Tak więc w Rakowskim Klubie Mieszkańca już na początku września rozpoczynamy cykl warsztatów dla rodziców częstochowskich przedszkolaków. „Głównym celem warsztatów jest wsparcie rodziców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach ze swoimi dziećmi (zwłaszcza tych, które wywołują w rodzicach niepewność lub frustrację).” – mówi Ola Zwolińska, „nasz” psycholog, prowadzący zajęcia z rodzicami. „Kierujemy warsztaty do rodziców dzieci przedszkolnych, jednak skorzystają z nich również rodzice „buntujących się” dwulatków lub dzieci wczesnoszkolnych.” – dodaje Ewelina Michałowska, koordynująca organizację projektu.

Na cykl składają się trzy serie warsztatów:

Trwają zapisy na warsztaty, można wysyłać je na adres akademiarodzinyblizej@gmail.com. Wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na fanpejdżu akcji na Facebooku („Akademia Rodziny „Bliżej”).Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *